Покрівля несе на собі не тільки функції захисного елемента будівлі або будинку, але й виступає в ролі декору, який доповнює вигляд будинку, дизайн будови, надає індивідуальності. За якісну роботу над дахом вашого будинку відповідають покрівельні роботи.
Покрівля – один із найважливіших елементів будь-якої будівлі, захист від дощу і вітру, спеки та холоду. Якщо ви задумали будівництво або плануєте ремонт, то вам необхідно провести якісні покрівельні роботи. Пам’ятайте, що від надійності та якості покрівлі залежить стан всієї будови.

На сьогоднішній день покрівля – це багатофункціональна система, яка складається з декількох шарів матеріалів, таких як утеплювач, теплоізоляція, пароізоляція та захисний шар. Перекриття даху, повна заміна покрівлі та її ремонт – це затребувані на сьогоднішній день покрівельні роботи. Компанія «ПРОМБУДСХІД» пропонує безліч будівельних матеріалів, які дозволяють зробити покрівлю міцніше, надійніше, продовжити термін її експлуатації. Вони виконуються з використанням сучасних матеріалів, які відповідають всім вимогам пожежної безпеки та екологічності.

Етапи проведення покрівельних робіт

Роботи зі створення покрівлі включають в себе кілька етапів:
⦁ проведення необхідних замірів та розрахунків;
⦁ демонтаж старого даху (в раніше зведених будівлях);
⦁ вибір будівельних матеріалів;
⦁ облаштування обрешітки;
⦁ створення тепло-, гідро- і пароізоляції;
⦁ монтаж покрівельного покриття;
⦁ установка снігозатримувачів і водостоків.

При виконанні покрівельних робіт ціна за м2 розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку.

Види покрівлі

kr-rab

Монтаж плоскої покрівлі

Переваги рубероїду
• Невелика вартість матеріалів
• Не потребує особливого догляду
• Підвищена стійкість до розривів
• Добре проявляє себе в гідроізоляції.

Процес укладання

В першу чергу необхідно підготувати основу. Проводиться очищення від сміття, пилу, бруду, залишків старого рубероїдного покриття. Якщо є сильні пошкодження (вм’ятини, ями, тріщини, відколи), то виконується ремонт поверхні. Кращий спосіб – облаштування цементної стяжки.

Після застигання стяжки наноситься рідкий праймер, гідроізоляційний шар якого підвищує експлуатаційні властивості нової покрівлі.

Далі укладається нижній підкладковий шар. Розкочування рулонів проводиться, починаючи від нижчої точки даху. Мастику наносять рівним шаром, а рубероїд розгортають і розправляють, не допускаючи утворення повітряних бульбашок. По покладеному рулонному покриттю проходяться важким катком. Рубероїд укладають з нахлистом у 10 см.
Висихання і полімеризація підкладки триває більше 12 годин. Майстри проводять його огляд і виправляють можливі похибки в роботі: усувають пухирі, які утворюються, проклеюють відсталі шви.

При укладанні наступного шару роблять відступ, щоб шви рулонів не співпадали. Його величина становить половину листа. Роботу з укладання проводять в тій же послідовності.
У місцях, де покрівля примикає до вертикальних конструкцій (наприклад, димохід) укладають додатковий шар рубероїду. Він оберігає конструкцію від потрапляння вологи в підпокрівельний простір.
Крім того, для верхнього шару рубероїду важливо забезпечити цілісність шару посипання.

Рекомендації майстрів
• При виконанні нахлистів рубероїду промазуйте їх попередньо розігрітою мастикою або бітумом.
• Мастику можна придбати готову. Продукція випускається на різних основах: бітумна, акрилова, бітумно-гумова. Якщо ви хочете заощадити на цих матеріалах, то цілком реально зробити мастику самостійно. Є суміші для холодного та гарячого застосування.
• Наприклад, гарячу мастику готують безпосередньо на місці укладання рубероїду. Для цього розтоплюють бітум і додають в нього наповнювач.

kr-rab2

Монтаж гнучкої покрівлі

М’яка черепиця являє собою сучасний матеріал для покрівель, який став дуже затребуваним в сфері індивідуального житлового будівництва, так як відрізняється високою якістю та відмінними експлуатаційними характеристиками. Монтаж гнучкої покрівлі з черепиці здійснюється на дахах будь-якої форми, при цьому вартість за роботу не надто змінюється. Великий термін експлуатації таких покрівель робить їх кращим вибором з доступних.

Переваги гнучкої черепиці
Монтаж м’якої покрівлі став затребуваним за рахунок того, що цей матеріал має масу переваг:
• Тривала експлуатація;
• Герметичність;
• Збереження привабливого зовнішнього вигляду;
• Ефект заощадження енергії;
• Здатність зненшувати шум;
• Можливість використання на об’єктах, що характеризуються складною конструкцією;
• Різноманіття форм і забарвлень;
• Доступна ціна за квадратний метр.
Для облаштування покрівлі з м’якої черепиці потрібно, щоб скат даху мав мінімальний кут нахилу 11⁰.

Процес укладання
При тому, що процес укладання листів гнучкої черепиці не представляє особливої ​​складності, потрібна певна теоретична підготовка і великий практичний досвід в цій сфері. Якщо роботи були виконані дилетантами, то всі недоліки стануть помітними досить скоро, так як покрівля швидко втратить свою привабливість, дах буде протікати, а стіни й міжповерхові перекриття постраждають. Саме тому покрівельні роботи з м’якою покрівлею повинні виконувати фахівці з достатнім досвідом і практичними навичками.

Компанія «ПРОМБУДСХІД» допоможе підібрати найкращі матеріали для надійного облаштування покрівлі, а це гарантія якісної та надійної роботи, результат якої – красива покрівля, що захищає будинок від негоди за вікном.